Отзывы

Оставить отзыв
Міша
Міша
Замовив послугу під ключ, авто знайшли серед 6 днів. Під час перегляду авто перевіряється майже все в тому числі на СТО, про зо робиться постійний фотозвіт і фото відсилаються замовнику. Послугу рекомендую тим в кого немає часу і досвіду в виборі авто і тим хто дійсно знає чого він хоче. Ціна на послугу нижча ніж в інших існуючих компаніях.
9FF894DA-6F54-4503-A7A3-5DF2AB83AD95.jpeg
комментировать
Сергій Борисович
Сергій Борисович
Замовляв послугу підбору авто Duster на AvtoSerg. За 2 тижні без зайвих паперів знайшли авто, яким задоволена вся сім'я. Приємно, що Сергій і Вячеслав працюють дуже доброзичливо, викликаючи довіру з першого ж спілкування. Ще більш вразило те, що при оплаті послуги вони оцінили свою роботу значно нижче, ніж вказані розцінки на сайті, пояснивши, що вони витратили часу менше, ніж очікували.
комментировать
Sergey Dovgoborskiy
Sergey Dovgoborskiy
Sergey Dovgoborskiy
Докую за відгук!
Так, тепер у нас є послуга «VIP перевірка авто перед покупкою»
https://avtoserg.com.ua/services/proverkaavto
Завдяки чому клієнти отримують повний спектр послуг, як в послузі «Авто під ключ», при цьому економлячи кошти.
З вами було приємно співпрацювати.
Бажаємо комфортного та безпечного керування новим авто 👍
Максим Юрьевич Елисеев
Максим Юрьевич Елисеев
Максим Юрьевич Елисеев
Заказывал услугу "Под ключ" сразу на два авто - мне и жены. Оба вопроса решились очень быстро. Жене нашли Киа Рио 2015 г.в. с 20 000 пробега(по сути новая машина), а себе взял американскую Hyundai Sonata в топовой комплектации(на наш рынок такие, к сожалению, не поставляются). Боялся брать американца, поэтому и обратился за помощью к ребятам. В итоге менее, чем за неделю у меня две машины. В общем все, что написано на сайте - так и получилось: минимум времени и максимум результата, спасибо!
комментировать
Евгений
Евгений
Хотел обратиться в данный сервис, два последних отзыва, идут со ссылками на соответствующие страницы в фейсбуке, чтоб быть увереным в реальности отзыва, пытался перейти по этим ссылкам, но данных страничек в фейсбуке почему то не существует?
комментировать
Olga Dovgoborska
Olga Dovgoborska
Olga Dovgoborska
Благодарю, что написали, к сожалению сейчас это происходит в связи с настройками сайта и в ближайшее время мы это исправим. Вы можете зайти на нашу страничку в фб и посмотреть отзывы там:
https://www.facebook.com/pg/avtosergkiev/reviews/?ref=page_internal
Людей, которые оставили отзывы можете найти через поиск, скопировав имя и фамилию - у меня получилось, аватарки соответсвуют. Или по ссылкам: https://www.facebook.com/zharkov.eu , https://www.facebook.com/oleg.ths?ref=br_rs

Неисправность устраним, спасибо еще раз, что написали.
Serhii Zharkov
Serhii Zharkov
Serhii Zharkov
Замовляв послугу автопідбору у Avtoserg. Залишився цілком задоволеним та не пожалкував.
Машину шукали близько 2 тижнів. Автоексперт Сергій оглядав різні варіанти, сумнівні одразу відсіювалися. Знайшли саме ту машину, яку і хотів - чорна мазда 3 2008 року з додатковими плюшками типу датчика дощу, світла тощо :)
Сервіс просто супер, усім рекомендую!
За наступною машиною також до avtoserg!
комментировать
К предыдущим записям