Міфи та хибні погляди на купівлю першого авто

Часто, коли до мене звертаються клієнти, вони вже чітко знають, який автомобіль хочуть придбати.

Це, звичайно, звужує коло пошуку і оптимізує мою роботу. Набагато простіше знайти, наприклад, Toyata Yaris, ніж "якусь хорошу ось за скільки-то грошей".

Деякі поради щодо вибору авто були дані в цій інфографіці. Сьогодні я розповім докладніше про поширені помилки та міфи при виборі першого авто.

Міф 1:

Першу машину потрібно брати дешеву, щоб було не шкода

Почнемо з того, що це перш за все ваша безпека.

Дешеве авто може бути дешевим "від природи" або так як на нього дуже знижена ціна.

1 варіант - це автомобіль укомплектований мінімальним набором функцій. Відсутність подушок безпеки, системи ABS, гідропідсилювача керма може стати причиною травм (або навіть гірше) при зіткненні. Від ДТП не застрахований ніхто: ні новачок, ні досвідчений водій. Іноді винуватцем стає якраз досвідчений і безстрашний їздець ...

Відносно другого варіанту. Сильно знижена ціна говорить або про те, що машина вже побувала в серйозному ДТП, або у неї проблеми з легальністю.

Між найдешевшою машиною і машиною дешевше є різниця, і її потрібно враховувати. Новачкові комфортніше буде їздити в насамперед безпечному і легко керований транспорті. Пам'ятайте про це.

Міф 2:

Авто повинно бути маленькою

Часто це помилка стосується жінок. Не важливо, якого розміру воно буде.

Ви все одно будете навчатися і звикати. Звикнете і до великої. Крім того в великогабаритному автомобілі багато хто відчуває себе "як в танку" і впевненіше "рулять процесом". Часто ДТП у новачків відбуваються саме через невпевненість дій.

Міф 3:

Перша машина завжди б'ється

Як показує практика це зовсім не так. Часто людина вперше потрапляє в ДТП через роки стажу. Все таки новачок полохливий: не ризикує, не лихачить, не підрізає, не наважується їздити по ожеледі на літній гумі ...

Повертаючись до міфу №1.

Якщо ви візьмете дешеве авто і будете ним ловити всі ями і зчісувати всі паркани (так як придбання обійшлося недорого, не обов'язково бути занадто акуратним), у вас виробиться певний стиль водіння, недбалість за кермом. А адже звичка друга натура. Пересівши на іншу модель - ви все одно продовжите здійснювати ті ж дії.

Міф 4:

Перший автомобіль краще брати з автосалону

Логіка людей в наступному: "Я в цьому не розбираюся. Я не знаю, що було з автомобілем до мене. Раптом щось з ним станеться. Візьму новий з салону. Ось він вже точно буде надійний."

первый автомобиль новый или бу

Ви знаєте, розбиратися якраз не обов'язково.

Для цього є багато фахівців (не тільки я). Крім того, навіть новий транспорт необхідно періодично заганяти на огляд. Машина - не людина. Вона не може збрехати про факти своєї біографії. Хороший спеціаліст розповість вам що, де і коли слід міняти.

Щодо надійності автомобілів з салону я вже писав раніше.

Та й від різних несподіванок не застрахований ніхто - будь-який транспорт це техніка, а техніка може виходити з ладу. Навіть нова.

І ще: б/у авто, куплене рік-два назад, вже обкатали. Всі поломки, несправності, які могли вилізти, швидше за все, вже трапилися. І господар їх усунув, та ще й додав якусь приємну опцію - парктроник, антикор на днище. Та й вам не доведеться платити за первинну реєстрацію. А як ви знаєте гривня долар береже 🙂

Вибирайте авто усвідомлено, не покладайтеся на удачу. Адже ваша покупка - це не тільки комфорт, це ще і безпека ваша і ваших близьких.

З повагою, Автоексперт

Кваліфікована допомога при купівлі авто, автопідбір по Україні та США
Графік роботи
Пн-Сб:  9:00 - 19:00
Нд:  ВИХІДНИЙ
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
clockmenuchevron-down