Хочу б/у авто не бите і не фарбоване, чи можливо це і чи потрібно?

Переглядаючи оголошення про продаж авто часто можна прочитати: «Не бите, не фарбоване».

Сьогодні ми з'ясуємо, що означають ці чарівні слова, чи варто їм довіряти і чи дійсно так важливо купити ідеальне авто.

Покупка б/у авто

Вона має як свої плюси, так і нюанси, до яких потрібно бути готовим.

Крім того, є аспекти, які потрібно розуміти. Якщо це ваш перший автомобіль, для вас так само може бути корисна стаття "Міфи про купівлю першого авто"

Найбільшим і очевидним плюсом покупки б/у авто є доступна вартість, при цьому, покупець розуміє, чим нижче бюджет придбання, тим нижче вимоги до стану транспорту він може пред'являти. З іншого боку кожен хоче отримати гідний варіант за адекватну вартість.

Від клієнтів часто можна почути: «хочу купити не битий та не фарбований автомобіль».

Звичайно така можливість є, але давайте подумаємо, чи дійсно це так важливо?

Майже в кожному оголошенні, як ми вже говорили, можна зустріти цю фразу. Часто це далеко від правди. Але подумайте самі, якби господар чесно написав, що було два дрібних ДТП і один раз він зачепив стовпчик на парковці, інтерес до машини відразу ж знизився б.

Справжні пошкодження описуються рідко, в надії на те, що їх не помітять, щоб не збивали ціну відразу і головне, щоб людина приїхала на огляд, а там, можливо і сподобається, і ціна влаштує. Головне клієнта, так би мовити, приманити.

Збираючись купити авто, ви повинні розуміти, що в ході його експлуатації подряпини, відколи, вм'ятини можуть з'являтися і без участі в ДТП. Власник, який доглядає за своїм транспортом, буде усувати такі недоліки. Деталі кузова фарбують, «передувають» - наносять тонкий шар фарби або лаку, іноді навіть рихтують, при цьому автомобіль вже фарбований, але не битий.

Чи вплинуть такі моменти на експлуатацію авто? Зовсім ні. Тобто у прагненні придбати не фарбований автомобіль сенсу немає зовсім. До речі навіть з салону можна купити новий, але вже фарбований екземпляр.

Незначні пошкодження авто

Якщо машина досить нова або пошкодження свіже, перед продажем власник може не усувати недоліки і показати авто як є.

Наприклад, з подряпиною на двері. Подряпина сама по собі не страшна, але після придбання витрати і час на косметичний ремонт ляжуть на ваші плечі.

Давайте перейдемо до пункту «бите або НЕ бите»

Всім зрозуміло, що ДТП бувають різні. Можливо ви чули такі терміни як: «дотичний удар» і «геометрія кузова».

Якщо удар був дотичним або не сильним і геометрія кузова не порушена, якщо були проведені якісні і грамотні роботи по відновленню, то на експлуатації та рівні безпеки авто це не позначиться.

Тобто, за фактом, машина-то вже бита. А ось ступінь «побиття» і якість її відновлення може визначити тільки фахівець.

Якщо ціна адекватна, і автоексперт вважає, що машина абсолютно безпечна і в хорошому технічному стані, він може рекомендувати її до покупки.

І навпаки, буває, що автомобіль відновлений з голочки, і з першого погляду складно зрозуміти, що він уже після сильного ДТП. Але при детальному його вивченні стає зрозуміло, що таке авто явно потрапляло в халепу. Від такої обновки ми радимо утриматися, який би привабливою була ціна.

Пам'ятайте, що машина може бути необхідністю, засобом комфорту, робочим інструментом, захопленням і навіть надбанням, але ваша безпека і безпека інших учасників руху перш за все!

Успішних вам покупок і безпечного водіння!

З повагою, Автоексперт

Кваліфікована допомога при купівлі авто, автопідбір по Україні та США
avtoserg17@gmail.com
Графік роботи
Пн-Сб:  9:00 - 19:00
Нд:  ВИХІДНИЙ
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
clockmenuchevron-down