Історія компанії Avtoserg

від Довгоборського Сергія, засновника і головного автоексперта.

Чому автопідбір?

Раніше лицарі здійснювали подвиги, підкорювали коханих, їздили в далекі краї на своєму вірному скакуні. А сьогодні одного коня мало. Їх потрібно побільше, і під капотом. Сучасні герої і їх дами серця пересіли за кермо. Ось і я не виняток.

Я люблю автомобілі. За освітою я автомеханік, закінчив Київський Автотранспортний Технікум, спеціальність "обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів".
Вища освіта - "економіка підприємства", Національний Транспортний Університет.

Більше 6 років пропрацював на автосервісі «Юніком», який спеціалізується на Mercedes, в цеху відновлювального ремонту (рихтування).

На станції регулярно обслуговувалися і інші марки: Lexus, Porsche, BMW, Range Rover, Audi, Volkswagen, Bentley і Maserati. Я познайомився зсередини з багатьма представниками автопрому.

Бачив і знаю, у що може перетворитися машина після ДТП: не раз розбирали до голого кузова і збирали назад в ідеальному вигляді. По-цьому вираз: «зовнішність буває оманлива» в автогалузі підходить на всі 100%.

Я дуже акуратно і педантично ставлюся до автомобіля, буквально чую «що він говорить», розпізнаю будь скрип, шум. Це допомагає в роботі.

З 2011 року працював в сфері автозапчастин.

Знаю, коли доцільно брати аналоги, щоб заощадити і не втратити в якості, а коли слід купити оригінальну запчастину. Іноді буває, деталь з розбирання прослужить довше і працює якісніше, ніж нова.

Допомога автоексперта у пошуку б/у авто

У початку 2013 року ми з дружиною навчалися в БМ, тестуючи ідею власного бізнесу. Я почав надавати послуги незалежного автоексперта, допомагати людям при покупці б / у авто. Більше 6 років це моя основна діяльність, якою я щиро пишаюся.

Цікаво, що тоді ми намагалися знайти подібні сервіси в Україні - їх не було як таких.

Переймали досвід у американців, європейців і навіть з Росії. А сьогодні в інтернеті на кожному другому сайті автопідбору написано "працюємо 10-20 років". Завжди цікаво уточнити, де ж були ці компанії раніше, коли ми їх шукали.

У той же час, я вважаю, що не обов'язково бути першими, щоб добре робити свою роботу. Потрібно любити свою справу і постійно вдосконалюватися і розвиватися.

Допомога в покупці б/у авто - автоподбор і разова перевірка машин перед купівлею

За ці роки перевірено дуже багато автомобілів. В процесі виконання замовлень траплялися різні екземпляри.

Можу сказати тільки одне: ніколи не варто вірити продавцеві на слово, навіть якщо це офіційний дилер. Купівля машини - серйозний крок, до нього варто підійти відповідально і не покладатися на волю випадку. Від надійності автомобіля залежить не тільки комфорт, але і ваша безпека. Саме тому для мене це більше, ніж бізнес для заробітку грошей. Кожен клієнт - це історія пошуку автомобіля, який я б купив для своєї сім'ї, будь у мене такі критерії і бюджет.

Можливо скоро ми знайдемо такий автомобіль і для вас. Звертайтеся.

Місія компанії:

Зробити купівлю автомобілів легкою і приємною, допомагати підібрати тільки безпечні автомобілі.

Наша мета:

Знайти кращий варіант для клієнта на його бюджет.

Наші цінності:

Безпека, Чесність, Професіоналізм.

 

Кваліфікована допомога при купівлі авто, автопідбір по Україні та США
avtoserg17@gmail.com
Графік роботи
Пн-Сб:  9:00 - 19:00
Нд:  ВИХІДНИЙ
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
clockmenuchevron-down