Навіщо потрібна автоекспертиза та визначення збитку після ДТП

Визначення матеріального збитку після ДТП

Наш ліцензований експерт має досвід роботи з 1996 р.

Можливі також послуги:

  • Юридичний супровід в суді,
  • Спори зі страховими компаніями,
  • Юридична консультація,
  • оцінка автотранспорту

Для замовлення телефонуйте: 068-0545733, 093-0545433

Після ДТП ви маєте право замовити оцінку збитку у фахівця поза страхової компанії.

Для чого це потрібно?

Найчастіше для уникнення заниження виплат страховою компанією і для судових суперечок.

Всі ми знаємо, що ДТП не така вже й рідкість. За класичною схемою є винна сторона і постраждала. Часто у кожного учасника є своя версія подій і думки на цей рахунок.

Для того, щоб зрозуміти хто правий і що робити далі, необхідно викликати поліцію або державтоінспекцію і страхового агента. Дуже важливо правильно оцінити збиток нанесений в ДТП. Адже коли пройде стрес і "вляжеться пил" машину потрібно буде відновлювати. І ці не передбачені витрати можуть лягти на самого власника авто. Щоб цього уникнути, потрібно розуміти такі моменти:

Як правило, при оцінці пошкоджень автомобіля після ДТП, страховики настійно рекомендують певні експертні компанії або надають свого експерта. Страхова компанія, звичайно ж, захоче зменшити суму виплати по страховці і нерідко об'єктивність такої оцінки викликає сумніви.

Тому, краще запросити незалежного автоексперта, який не пов'язаний договірними відносинами зі страховими компаніями, тим більше, що ніхто не має права заборонити Вам це зробити.

Якщо Ви є винуватцем ДТП і вважаєте, що сума збитків занадто завищена протилежною стороною, незалежний автоексперт допоможе розібратися - наскільки вірні Ваші сумніви.

Огляд автомобіля після ДТП

На огляд авто необхідно запросити і учасників ДТП, і страхову компанію. Для цього всім особам, чия присутність є обов'язковою, відправляються телеграми із зазначенням місця і часу огляду.

За фактом обстеження авто складається акт, до якого додаються фотографії пошкоджених деталей транспортного засобу, і проводиться розрахунок вартості нанесеної шкоди.

Матеріальний збиток - це витрати на роботи з усунення пошкоджень автомобіля з урахуванням зносу плюс втрата вартості в зв'язку з відновлювальним ремонтом.

Стягнути матеріальну шкоду та інші витрати (на проведення автоекспертизи, евакуатор, поштові витрати) можна в досудовому порядку, письмово запропонувавши винуватцю оплатити збитки. У разі згоди, необхідно скласти в письмовій формі угоду, де прописати сплачену суму і вказати, що сторони претензій матеріального та іншого порядку один до одного не мають.

Якщо ж винна сторона відмовляється від діалогу, Ви можете подати позовну заяву про відшкодування шкоди в суд.

Якщо Ви хочете застрахувати автомобіль, а страховики занижують його реальну вартість, Вам також можуть стати в нагоді послуги незалежного автоексперта.

Для автоекспертизи, оцінки збитку після ДТП, а також супроводу в суді ви можете запросити нашого незалежного Автоексперта.

Будьте відповідальними за кермом, подбайте про безпеку - власну та інших учасників дорожнього руху!

Кваліфікована допомога при купівлі авто, автопідбір по Україні та США
avtoserg17@gmail.com
Графік роботи
Пн-Сб:  9:00 - 19:00
Нд:  ВИХІДНИЙ
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
clockmenuchevron-down