Помилки за кермом, які дратують інших водіїв

На жаль, а може і на щастя, при покупці б/у автомобіля (навіть за допомогою автоексперта) навички та досвід водіння попереднього власника вам не передадуться.

Кожен новачок за кермом робить помилки. Так що там говорити, навіть досвідчений, але втомленний, емоційно перезбуджений водій, здатний здійснювати дурні (при цьому не менш небезпечні) помилки при управлінні автомобілем.

Є такі помилки, які особливо дратують і обурюють інших учасників руху. Зараз ми вам про них розповімо.

1. Черепаха в крайньому лівому ряду

Крайній лівий ряд призначений для здійснення маневру випередження. Коротше, простими словами: щоб обігнати транспорт, що повільно рухається попереду: фуру, маршрутку, блондинку, яка рахує лайки в інстаграме і т.д. Після здійснення маневру потрібно повернутися в правий ряд і звільнити дорогу для інших машин, які їдуть ще швидше.

Висновок: крайня ліва смуга не розрахована для розміреної їзди собі на втіху.

2. "Працює-не працює» - не вимкнений сигнал повороту

Знаєте цей анекдот: Батько просить сина подивитися чи справний сигнал повороту. Син визирає з вікна і кричить: "Працює - тепер ні! Працює, знову не працює!".

Сигнал повороту обов'язково потрібно показувати перед поворотом, обгоном і вчиненням інших маневрів. Але залишений працюючим, сигнал повороту не просто дратує і збиває з пантелику, але і створює аварійну ситуацію на дорозі. Голосна музика в салоні може бути сильнішим за звук включеного поворотника.

Висновок: музику тихіше, вухо гостро, після маневру сигнал поворотника вирубують!

3. Швидка їзда в негоду

Мало того, що це порушення ПДР. Так ще і брудний душ з під коліс автомобіля, що летить по калюжах, не радує водіїв і пішоходів, що опинилися поблизу . При ожеледі ви піддаєте ризику не тільки себе, своїх пасажирів, а й інші авто і життя інших людей.

Висновок: "Тихіше їдеш - далі будеш" - актуальна приказка для негоди, особливо на наших дорогах.

4. Дальнє світло фар вдень і вночі

Як жінки засліплюють своєю красою чоловіків, і ті, втративши голову здійснюють дурниці, так дальнє світло засліплює водіїв і це стає причиною аварій.

Висновок: Використовуйте світло далеких фар тільки коли поруч немає інших авто.

5. Небезпечний і великий вантаж

Буває водій вирішується перевезти великогабаритний або небезпечний вантаж, який за розмірами зовсім не відповідає їх автомобілю. Наприклад, планки, профіль, матраци, холодильники і т.д. Інші водії нервово починають маневрувати, щоб уникнути неприємних випадковостей.

Скористайтеся послугами вантажного таксі або спец. техніки. Економія повинна бути розумною.

6. "Шумахерскі маневри"

Трапляється, що водій здійснюючи свідомо небезпечний або ризиковий маневр наражає на небезпеку інших учасників дорожнього руху, а потім ховається з місця, як ні в чому не бувало. Так трюкачити не варто. Бо все повернеться сторицею. Ну або можуть наздогнати і повернути з добавкою.

Упевнена і спокійна їзда - гарантія безпеки на дорозі для всіх її учасників.

7. Великий і товстий. Або займати 2 місця на парковці.

Навіть на порожній парковці через якийсь час наплив автомобілів може сильно збільшиться.

правильно парковаться

І неправильно припарковане авто може викликати не тільки масу обурення, а й накликати на себе вандалів, які бажають провчити недбайливого автовласника.

Висновок: Так, іноді складно відразу вдало і правильно припаркуватися, але краще витратити додаткових 5-10 хвилин, ніж потім замазувати подряпини або викочувати сліди від черевиків.

Бережіть нерви свої і чужі, тим більше, що дорога - не місце для жартів, демонстрації своєї крутизни або впертості.

Всі ми здатні помилитися. І якщо вам злісно моргає машина позаду, перевірте, чи не зробили ви одну з помилок, описаних вище.

Всім безпечної їзди!

команда Avtoserg

Кваліфікована допомога при купівлі авто, автопідбір по Україні та США
avtoserg17@gmail.com
Графік роботи
Пн-Сб:  9:00 - 19:00
Нд:  ВИХІДНИЙ
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
clockmenuchevron-down