Муки вибору або як купити хороше б/у авто?

Відповідь проста - слухати нас

Але ми вирішили написати докладніше. Часто в нашій практиці трапляється ситуація: клієнт замовляє послугу автопідбору (пошук авто під ключ), ми обговорюємо всі побажання, критерії та бюджет. Активно приступаємо до роботи. Якщо дуже щастить, або модель популярна і хороший бюджет, ми досить швидко знаходимо один або кілька гідних варіантів.

І ось тут нерідко спостерігаємо метання клієнтів: «Що робити? Варто купити цей автомобіль? А який вибрати? Брати чи ні?». У таких випадках у нас є кілька правил.

Перше: право вибору завжди залишається у клієнта

Ми рідко наполягаємо на конкретному екземплярі. Ми розповідаємо все "за" і "проти". Радимо, висловлюємо свою думку, грунтуючись на досвіді і свідченнях приладів. Ми рекомендуємо до покупки, остаточне рішення - це відповідальність клієнта.

Але, зізнаємося, буває прикро,коли в результаті старанних пошуків, маючи два-три гідних варіанта, людина починає «міркувати»: «А давайте ще пошукаємо», «Я навіть не знаю, чи готовий я купити» і т.д., привертає до перевірки машини своїх друзів або родичів (професіоналізм яких в даній сфері, безумовно, сумнівний), покладається на їх думку більше, ніж на нашу.

Є замовники, які, особливо не вникаючи, просто довіряли нам, і через пару днів оформлення замовлення вже сідали за кермо придбаного авто. Тому що, якщо ми дзвонимо і говоримо, що «машина - вогонь», це означає, що так і є. Ми в день оглядаємо, буває, і по 10 автомобілів, знаємо цей ринок. А є клієнти, які провтикали шикарні автомобілі - пардон за вираз. Поки вони міркували, машинка йшла іншому власнику: через годину бувало передзвонювали, і чули "продано".

Звідси друге правило: розставте пріоритети.

Що для вас важливіше: колір, влізти в певну цінову категорію або ідеальний стан і т.д. Повідомте нам про це. Найчастіше на б/у ринку потрібно вибирати або/або:

  • цілий кузов, але пробіг більше;
  • відтінок не ходовий, але класне стан кузова;
  • потрібно вкласти в ходовку, але ціна нижча за ринкову і т.д.

Правило третє: думай наперед

Скільки ви плануєте користуватися цим транспортом, як багато і довго їздити, хто буде за кермом, куди і кого будете возити? У довгостроковій перспективі критерій підбору може бути іншим, ніж при моментальному бажанні.

Четверте (негласне): не за передоплатою єдиною

Вносячи передоплату ви покриваєте операційні витрати нашої діяльності для пошуку вашого автомобіля - бензин, оплату підйомника на СТО. Основну оплату ми отримуємо за фактом придбання вами авто.

Так, ми зацікавлені «закрити» клієнта. Але основний пріоритет в тому, щоб ви взяли дійсно хорошу модель і залишилися задоволені!

Багато хто прийшов до нас за рекомендацією. П'ять років ми займаємося улюбленою справою, не губимося і не зникаємо. Вважаю, це вагомий аргумент щоб довіряти нашим висновків з приводу конкретного варіанту.

Купувати чи ні знайдений нами автомобіль - вибір за вами. І все ж давайте цінувати час і професіоналізм нашої команди, якщо ви звернулися до нас - ми розраховуємо на вашу довіру, зі свого боку гарантуючи якість і неупередженість нашої роботи. Всім чудові вихідних!

Автоексперт Сергій Довгоборській

Кваліфікована допомога при купівлі авто, автопідбір по Україні та США
avtoserg17@gmail.com
Графік роботи
Пн-Сб:  9:00 - 19:00
Нд:  ВИХІДНИЙ
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
clockmenuchevron-down